szczoteczka_soniczna_do_zebow_jaka_kupic
fot. pexels

Czym jest soniczna technologia czyszczenia?

Uważa się, że soniczna technologia oczyszczenia twarzy czy zębów to jedna z najwyższych technologicznie metod. Na dobre zrewolucjonizowała sposób pielęgnacji uśmiechu i samej cery. Na czym polega ta technologia i dlaczego tego rodzaju szczoteczki są skuteczniejsze od szczoteczek elektrycznych? Między innymi przez liczbę drgań, która pozwala skuteczniej i szybciej dotrzeć do zakamarków i oczyścić dane miejsce w kilka minut. Jak podaje czołowy światowy producent szczoteczek sonicznych wytwarzane podczas mikrodrgań bąbelki wchodzą głęboko między zęby oraz do przestrzeni przy dziąsłach i bardzo dokładnie czyszczą najbardziej problematyczne miejsca.

szczoteczka-tradycyjna-czy-soniczna-co-kupic
fot. pexels

Jaką szczoteczkę soniczną do zębów kupić?

Rynek małych AGD i szczoteczek do zębów oferuje nam produkty z różnej półki – od tych klasycznych obrotowych szczoteczek do zębów, po te zaawansowane, szczoteczki soniczne, które można sparować z aplikacją w smartfonie, żeby jeszcze dokładniej analizować sposób i technikę szczotkowania zębów. Na co warto zwrócić uwagę przy kupnie dobrej szczoteczki sonicznej? Między innymi na ilość obrotów na minutę – im wyższa liczba, tym dokładniejsze czyszczenie sobie zapewniamy.

Droższe modele producenci wyposażają w gadżety, np. indukcyjne ładowarki czy praktyczne szklanki do bezpiecznego przechowywania szczoteczki. Warto zwrócić uwagę na szczoteczki soniczne dla dzieci – są one zwykle lżejsze i wykonane z bezpiecznych oraz delikatnych materiałów, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo podczas użytkowania. Tego rodzaju szczoteczki sprawdzą się u dzieci z aparatami ortodontycznymi, które utrudniają utrzymanie odpowiedniej higieny, szczególnie w przestrzeniach międzyzębowych i przy dziąsłach.

Jaką szczoteczkę soniczną do czyszczenia twarzy kupić?

Rynek urządzeń do domowego SPA stale się powiększa i oferuje bardzo precyzyjne i skuteczne przyrządy, które niegdyś były zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych kosmetyczek i salonów piękności. Czym jest szczoteczka soniczna do twarzy, która aktualnie jest jednym z najbardziej trendujących gadżetów na Instagramie i wśród internetowych influencerek? To poręczny, najczęściej silikonowy przedmiot z mikro włoskami. Pod wpływem minimalnych drgań (nawet 70-80 tyś obrotów na minutę) pozwala skutecznie wyczyścić cerę z resztek naskórka, zanieczyszczeń środowiskowych czy resztek makijażu. Mycie twarzy taką szczoteczką to prawdziwa przyjemność.

Regularna stymulacja skóry czyni ją jędrniejszą i bardziej elastyczną, co wpływa na jej młody wygląd. Szczoteczka przykładamy do twarzy i masujemy ją przez około 2 minut. Większość modeli jest wyposażona w automatyczny licznik, który wyłącza szczoteczkę po upłynięciu czasu. Dzięki temu bateria wystarcza na długo, a my myjemy twarz przez optymalny czas. Szczoteczki soniczne to doskonały gadżet w podróży – posiadają poręczne etui i kabel USB do szybkiego ładowania akumulatora. Jedno naładowanie potrafi zapewnić nam nawet kilkaset użyć.

jaka-szczoteczke-soniczna-do-zebow-kupic
fot. pexels

Soniczny masażer do twarzy – jaki kupić?

Oprócz szczoteczek sonicznych do oczyszczania twarzy są dostępne także innego rodzaju szczoteczki. Są to mięszczoteczki do masowania twarzy i dekoltu czy aplikacji i wprowadzania różnego rodzaju kremów, serum i innych kosmetyków pielęgnacyjnych. Wystarczy nałożyć na twarz krem i ruchami (ku górze) wsmarowywać produkt w skórę. Tego rodzaju masażery znajdziemy w dobrych sklepach internetowych na dziale małe AGD, zwykle w sekcjach związanych z urodą i domowym SPA.

Czy warto kupić soniczny masażer erotyczny?

Świat gadżetów erotycznych dla kobiet rozwija się z roku na rok. Producenci wymyślają coraz to nowsze gadżety, które będą stymulowały kobiece ciała. Jednym z niewątpliwych hitów sprzedażowych są soniczne masażery erotyczne. Ich działanie wykorzystuje tę samą technologię, co na przykład szczoteczki soniczne do zębów, a więc wytwarzanie fal dźwiękowych, które wprawiają w ruch powierzchnię, do której się zbliżają. Tego rodzaju urządzenia erotyczne (np. popularny Satisfyer) to jedna z najnowocześniejszych nowinek technologicznych w branży erotycznej. Gadżet ten chętnie kupujemy jako prezent z okazji Walentynek. Może też być przedmiotem kupionym bez szczególnej okazji, który ma podnieść jakość satysfakcji seksualnej dla par.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here