Treska do włosów

Włosy to ozdoba oraz wizytówka kobiety. nic innego tak nie dodaje uroku jak zadbane i wypielęgnowane oraz gęste włosy. Niestety bardzo często na skutek poddawania ich bardzo agresywnym oraz intensywnym zabiegom fryzjerskim nasze włosy stają się zniszczone i matowe oraz kruche. Ponadto są przerzedzone co również nie dodaje im wdzięku ani blasku czy też uroku. Z takimi włosami nie podbijesz świata ani męskiego serca to fakt – jednak nie należy popadać w panikę, bowiem rynek fryzjerski stale się udoskonala oraz wychodzi na przeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientek. Z myślą o paniach o zniszczonych oraz przerzedzonych lub po prostu słabych i cienkich włosach stworzono coś takiego jak treska do włosów. Treska to inaczej dopinka dzięki, której możemy nie tylko zagęścić swoje naturalne włosy ale także sprawić że będą one wyglądały na zdecydowanie dłuższe.

Treska do włosów występuje zarówno wykonana z włosów syntetycznych jak i włosów naturalnych. Te drugie są o wiele bardziej trwałe i ładne, ponadto treska do włosów wykonana z naturalnego włosia to produkt który można farbować i stylizować na gorąco – przy użyciu lokówki oraz prostownicy czy suszarki. Nie zaleca się natomiast rozjaśniać treska do włosów bowiem w łatwy sposób możemy je upalić i zniszczyć podając agresywnemu działaniu rozjaśniacza do włosów. Treska wykonana z włosów syntetycznych to dobre rozwiązanie jeżeli mamy zamiar używać jej okazjonalnie na przykład na imprezę studniówkowa lub wesele jednak bardzo szybko straci ona swoją gładkość i piękny wygląd, dlatego jeżeli chcesz użytkować ja na co dzień, na przykład do codziennych stylizacji do pracy oraz wyjść ze znajomymi to o wiele lepiej sprawdzi się u ciebie treska do włosów naturalna.

Treska do włosów obecnie występuje zarówno w formie kilku pasm które naturalnie możemy rozmieścić po całej naszej głowie – jak również jednego grubego pasma włosów – zwykle prowadzącego od ucha do ucha. Ponadto w dzisiejszych czasach treska do włosów występuje także jako dopinana grzywka – dla osób o wysokim czole lub też nie chcących na stałe obcinać swojej grzywki , a także w formie dopinanego końskiego ogona, który prezentuje się wyjątkowo gustownie i wytwornie. Treska do włosów posiada specjalne zaczepy – inaczej mówiąc spinki clip – in lub grzebyczki za pomocą których mocujemy je do swoich włosów. Mają one specjalne silikonowe paski, które uniemożliwiają włosów przesuwanie się lub odczepienie.

Aby profesjonalnie zamocować zestaw włosów clip – i nie potrzebujemy do tego celu specjalnych zdolności manualnych ani umiejętności fryzjerskich- włosy należy spiąć u góry za pomocą klamry wydzielając jedno pasmo nad karkiem i opcjonalnie natapirować je oraz polakierować a następnie przypiąć odpowiedniej szerokości pasmo włosów clip – in zakrywając je kolejną warstwą swoich naturalnych włosów. Analogicznie postępujemy z całą głową – oczywiście włosy u szczytu głowy powinny zakryć wszelkie miejsca gdzie znajdują się włosy doczepiane oraz elementy łączące dlatego dobrze jest te również natapirować i wygładzić a całość jeszcze raz polakierować.

Jedna gruba treska jest rozwiązaniem o wiele lepszym i wygodniejszym dla pań chcących w ciągu kilku sekund przedłużyć oraz zagęścić swoje niezbyt gęste włosy. Aby doczepić taką treskę wystarczy podzielić włosy na połowę poziomo i górną część spać klamrą lub związać gumką. Następnie tapirujemy i lakierujemy włosy z dolnej warstwy oraz przypinamy za pomocą klipów treska do włosów. Następnie zakrywamy miejsce doczepiania włosami z górnej warstwy.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułBiałe kozaczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here