fot. pexels.com

Prezent dla miłośnika psów – co kupić?

Tradycja wręczania prezentów związanych wyłącznie z tematyką psów i ogólnie zwierząt stale się rozwija. Kupno gadżetu z motywem psa czy kota nie jest wstydliwym tematem, lecz coraz bardziej popularne. Pomysł na prezent dla miłośnika psów może być bezpieczny i klasyczny – np. kubek z nadrukiem ze zdjęcia własnego psa lub z gotowej grafiki lub totalnie odlotowy, jak sesja zdjęciowa z pupilem. Zanim kupimy prezent dla psiarza warto przyjrzeć się temu, co zwierzęcego posiada w domu i co lubi. Jednemu miłośnikowi psów spodoba się obraz z psem, a drugi uzna to za coś totalnie bezużytecznego. Dlatego dobrym pomysłem na prezent są same akcesoria dla psa. Tego nigdy nie jest zbyt wiele. Designerska smycz dla psa będzie idealnym rozwiązaniem dla miłośnika spacerów. Zanim jednak ją kupimy sprawdźmy, jakiego rodzaju smyczy używa osoba obdarowywana. Czy jest to smycz typu flexi, czy też zwykła nierozciągliwa smycz na pasku. W ofercie sklepów zoologicznych znajdziemy smycze z nadrukiem typu fullprint, który umożliwia nawet nadruk prawdziwego zdjęcia lub smycze klasyczne plecione maszynowo. Do smyczy warto dokupić fikuśny i zabawny uchwyt na woreczki na psie odchody.

 

Innym akcesorium, które z pewnością przyda i spodoba się właścicielowi psa czy kota jest designerskie legowisko. Z modnym nadrukiem i w minimalistycznym kształcie. Inspiracji do znalezienia modnego legowiska dla psa szukaj w mediach społecznościowych, na przykład w aplikacji Instagram.

fot. pexels.com
fot. pexels.com

Przychodząc na urodziny posiadacza psa czy kota warto też pamiętać o przysmaku dla samego pupila. Zdrowe przysmaki znajdziemy w każdym dobrym sklepie zoologicznym. Ważne, żeby były naturalne i bezpieczne dla zdrowia. Fastfoodom dla zwierząt mówimy stanowcze nie!

 

Bluza ze zwierzęcym nadrukiem

Jeśli chcemy docenić samego właściciela psa, warto pomyśleć o bawełnianej bluzie z nadrukiem z motywem psa. Może to być grafika dostępna w sklepie, ale możemy też zamówić bluzę ze zdjęciem prawdziwego psa. Będzie to wspaniała pamiątka – oryginalna i personalizowana. Z pewnością osoba obdarowywana nie znajdzie podobnej w sklepie. Oprócz bluz kupimy koszulki z nadrukiem, eko torby, skarpetki, kubki, plecaki, nerki czy inne elementy garderoby.

 

Hitem prezentowym są zabawne skarpetki z powielonym nadrukiem przedstawiającym zdjęcie psa czy psa z właścicielem. Tego rodzaju prezent to oryginalna pamiątka, która z pewnością wyróżni się na tle pozostałych podarków. 

 

Figurki z podobizną psa

Dla miłośników sztuki i różnego rodzaju rzeźb warto poszukać oryginalnych, ręcznie robionych figurek w kształcie psa. Będą one nie tylko idealną ozdobą domu, ale i pamiątką na długie lata.

 

Voucher na tatuaż z motywem psa

Jeżeli bliska nam osoba wspominała o tym, że chciałaby mieć tatuaż, to być może warto sprezentować jej voucher na tatuaż ze zwierzęcym motywem. Oczywiście tego rodzaju prezent powinien być wcześniej uzgodniony. Tatuaż to ozdoba na całe życie i powinna być przemyślana.

Zanim kupimy voucher na tatuaż z motywem zwierzęcym, warto poszukać salonu tatuażu, który specjalizuje się w tatuowaniu zwierząt, roślinności i innych naturalnych kształtów.

 

Personalizowany plakat ze zwierzęcym motywem – pomysł na prezent

Psiarz, którego chcesz obdarować lubi różnego rodzaju obrazy i plakaty? Zamów mu grafikę lub zdjęcie w ramie, które powiesi w modnej ramce na ścianie. Zdjęcie bez problemu wydrukujemy w dowolnym rozmiarze w internetowym zakładzie fotograficznym lub w drukarni.

 

Sesja zdjęciowa z pupilem – voucher na prezent

Totalnie odlotowym pomysłem dla miłośnika zwierząt jest kameralna sesja z właścicielem i pupilem. Wystarczy kupić voucher na sesję zdjęciową w plenerze i później zadzieje się magia. Na rynku znajdziemy fotografów specjalizujących się wyłącznie w sesjach ze zwierzętami. Nie są one łatwe, ale przy dobrym podejściu i kochającym właścicielu zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, na całe życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here