głośnik bezprzewodowy
fot. pexels

Bezprzewodowy głośnik do 100 zł

Jeżeli nie jesteś do końca przekonany do kupna głośnika bezprzewodowego i nie jesteś pewny, czy przyda ci się w codziennym życiu, wybierz głośnik do około 100 zł. Jego minusem może być krótki czas działania baterii i gorsza jakość dźwięku, ale warto przetestować go w pod kątem użyteczności. Jeśli będzie on  przydatny, z pewnością zainwestujesz w lepszy model.

bezprzewodowy głośnik
fot. pexels

Bezprzewodowy głośnik jak działa?

Zastanawiasz się, jak to możliwe że przedmiot wielkości 20 cm długości na 7 cm szerokości odtwarza zdalnie muzyka z twojego telefonu i brzmi to całkiem przyjemnie? Większość głośników odtwarza zdalnie muzykę i dźwięki przy pomocy technologii Bluetooth. Dzięki temu dźwięk nie ma opóźnienia i jest przyjemny w odbiorze. Wystarczy włączyć Bluetooth w telefonie i uruchomić głośnik, a następnie sparować dwa urządzenia. Należy pamiętać że włączony Bluetooth znacznie szybciej rozładuje twój smartfon. Bezprzewodowe głośniki posiadają wbudowane akumulatory, które pozwalają im działać przez kilkanaście długich godzin. Droższe głośniki posiadają możliwość dostosowania dźwięków do własnych upodobań lub włączenia trybu Indoor and utdoor. Głośniki JBL umożliwiają jednoczesne podłączenie kilku głośników naraz. Co to oznacza w rzeczywistości? Głośniejszą muzykę.

Dla kogo warto kupić bezprzewodowy głośnik?

Bezprzewodowy głośnik to świetny gadżet dla aktywnych osób, które cenią sobie mobilność. Dzięki połączeniu przez Bluetooth możemy słuchać muzyki w dowolnym momencie i mieć doskonały dźwięk praktycznie cały czas przy sobie. Jest to niemożliwe w przypadku, jeśli mamy w domu soundsystem, którego nie możemy przenosić. Niewielkie rozmiary bezprzewodowego głośnika sprawiają, że możemy przenieść go w dowolnym momencie i w dowolne miejsce. Głośnik jest doskonałą alternatywą dla słuchawek podczas jazdy rowerem. Używanie słuchawek podczas jazdy rowerem może być niebezpieczne, ponieważ ogranicza zdolność odbioru otoczenia. Natomiast włączony głośnik, który umieścimy na przykład w koszyku rowerowym lub w plecaku na plecach daje nam jednocześnie rozrywkę i pozwala doskonale obserwować otoczenie. Bezprzewodowy głośnik możemy zabrać nad jezioro lub na plażę. Z uwagi na jego wodoodporne właściwości oraz szczelną obudowę nie musimy się martwić o zamoczenie czy o to że wpadnie do niego piach. Jednym z absolutnych liderów sprzedaży dobrej jakości względem ceny głośników bezprzewodowych jest Marka JBL. Głośniki bezprzewodowe są bardzo fajnym rozwiązaniem również dla dzieci i młodzieży, ponieważ mogą być wykorzystywane w zabawie czy nauce. Z takim urządzeniem możemy słuchać ulubionej muzyki lub podcastów w każdych warunkach. Głośniki bezprzewodowe marki JBL posiadają klipsy, dzięki którym możemy przyczepić głośnik do plecaka. Ich obudowy są wytrzymałe na zarysowania i zniszczenia przez to nie musimy się martwić że głośnik się obija i przestanie działać.

bezprzewodowe słuchawki
fot. pexels

Bezprzewodowy głośnik czy bezprzewodowe słuchawki?

Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać bezprzewodowy głośnik czy może bezprzewodowe słuchawki, rada jest jedna – kup obydwa gadżety. Mają one zupełnie inne funkcje i są przydatne osobom aktywnym, które lubią uprawiać sport i cenią sobie niezależność. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here