Współpraca

KILKA SŁÓW O MNIE

Tysiące godzin i setki artykułów temu, dziesiątki wpisów i trójkę dzieci wstecz. Miałam marzenie. Dokonać czegoś wyjątkowego. Gnana ambicjami, nie do końca wiedziałam jak połączyć pisanie z kreatywnością.

Gdy wystartowałam z blogiem, zaczęłam rozwijać się jako wolny strzelecwspółpracować z agencjami reklamowymi, tworzyć wartościowy kontent, publikować dla portali ogólnopolskich, prowadzić strony w mediach społecznościowych i koordynować zespołem ludzi w zakresie promocji i PR.

Doceniły mnie znane i poczytne magazyny ogólnopolskie PRESTO i TWOJA MUZA

Skupiam się na osobistym i zawodowym rozwoju oraz pełnym wyzwań potrójnym macierzyństwie. Od 12 listopada 2015 rozwijam społeczność wokół bloga, dokształcam się, inspiruję i marzę, by nigdy nie nadszedł dzień, w którym przestanę tak pędzić.

Jeśli trzeba nie zawaham się użyć swoich atutów- kreatywności, ciekawej osobowości, nieszablonowego podejścia do pracy, lekkiego pióra, ciągle rosnącej liczby fanów, czytelników i odbiorców na moich profilach – Facebook, You Tube i Instagram.

Co mogę dla ciebie zrobić?

Standardowo- artykuły sponsorowane, konkursy lub kampanie, film/spot reklamowy, recenzje, testowanie produktów, wydarzenia.

Niestandardowo – całą resztę ograniczoną przez stratosferę.

Skontaktuj się ze mną. Jestem blisko. Zróbmy trochę hałasu.

Imię

E-mail

Temat zapytania

Treść wiadomości